top of page

Підготовка до реалізації програми стажування по програмі Еразмус+

В рамках реалізації програми Erasmus+ Jean Monnet Support to Associations «The European experience of forming a food security system based on principles of sustainable agricultural land use development» відбулась он-лайн зустріч з Assoc. Prof. Roman Rolbiecki (University of Science and Technology in Bydgoszcz, Poland) з організаційних питань щодо проведення стажування.

Через ускладнення, пов’язані з CJVID19, запланований до Польщі навчальний візит, за погодженням з координатором програми від комісії ЄС, буде проходити протягом лютого 2021 року он-лайн.


Члени робочої групи – учасники стажування – на чолі з координатором проєкту професорко Оленою Котиковою щиро дякують експертам з University of Science and Technology in Bydgoszcz та особисто професору Roman Rolbiecki за погодження реалізувати програму он-лайн стажування «Sustainable Development Goals “End hunger, achieve food security and improved nutrition and promote sustainable agriculture» та з нетерпінням чекають початку програми навчання!Kommentare


bottom of page