top of page

Презентація наукових досліджень в University Kassel

9 липня 2024 року Олена Котикова, д-р екон. наук, професор, професор кафедри обліку і економічного аналізу Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова презентувала доповідь «Продовольча безпека/небезпека в Україні» на науковому колоквіумі відділу міжнародної аграрної політики та екологічного управління в University Kassel.

Захід проходив у два етапи: презентація результатів дослідження та дискусія. Основна увага у презентації приділена масштабам втрат аграрного сектору України через війну та сучасним викликам в агропродовольчій сфері країни. У обговоренні взяли участь науковці University Kassel (оф-лайн) та інших інституцій (он-лайн). Науковців цікавили питання можливостей відбудови агропродовольчої системи в Україні після війни, релокації сільськогосподарських виробників, розвитку сільського господарства у прифронтових зонах, співпраці з іноземними донорами у розбудові аграрного сектора України, розвитку органічного землеробства в Україні та ін.

 

Модерував захід Dr. Prof. Andreas Thiel, керівник відділу міжнародної аграрної політики та екологічного управління. Організаційну та технічну підтримку забезпечував Dr. Sören Köpke.Kotykova Olena
.pdf
Завантажити PDF • 1.70MB

コメント


bottom of page