МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ ГО В РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ЕРАЗМУС+ EFOSDAL

Голова правління ГО «Регіональний центр європейських освітньо-наукових ініціатив» Олена Котикова та член правління Микола Бабич взяли участь у Webinar: The cost and affordability of nutritious diets globally (Вартість та доступність поживного харчування у світі), який проходив дистанційно у режимі онлайн з 23 липня 2020 року.

Вебінар організований Agriculture, Nutrition & Health Academy (ANH). Доповідачі: Speakers: Anna Herforth, Yan Bai, Will Masters and Saskia de Pee.

На вебінарі учасників ознайомили із результатами звіту ООН «Стан продовольчої безпеки та харчування в світі» за 2020 рік, де вперше основна увага зосереджена на проблемах доступу до здорового харчування. В звіті зазначається, що 3 мільярди людей не можуть дозволити собі навіть самі дешеві раціони. Доповідачі пояснили методи та результати звіту, а також які саме продукти в світі є найдорожчими та в яких країнах. Були представлені додаткові відомості щодо роботи з цих питань ВПП на рівні країн, а також про те, якою є вартість поживних раціонів.

Розглянуті на вебінарі питання тісно корелюють з тематикою Програми Erasmus+ SUPPA – Jean Monnet Associations «Європейський досвід формування системи продовольчої безпеки на засадах сталого розвитку сільськогосподарського землекористування»: дискусія зосередилась на обговоренні проблеми, що можна зробити для того, щоб сільське господарство та харчові системи покращили доступність здорового харчування.

Дякуємо доповідачам за цікаву полеміку!


Будьте на зв’язку

Пропонуємо Вам підписатись на email-розсилку, щоб стежити за останніми подіями

  • YouTube - серый круг
  • Instagram - серый круг
  • Twitter - серый круг
  • Facebook - серый круг
  • LinkedIn - серый круг

© 2023 by BrainStorm. Proudly created with Wix.com