top of page

Засідання колегії ГО «Регіональний центр європейських освітньо-наукових ініціатив»

29 грудня 2021 відповідно до Статуту ГО «Регіональний центр європейських освітньо-наукових ініціатив» відбулось засідання колегії ГО «Регіональний центр європейських освітньо-наукових ініціатив».

Відповідно до порядку денного засідання колегії був розглянутий звіт голови Правління ГО «Регіональний центр європейських освітньо-наукових ініціатив» про виконання статутних завдань та річного плану роботи за 2021 рік та план роботи ГО на наступний 2022 рік.

При розгляді плану роботи на 2022 рік особливу увагу було зосереджено на завданнях щодо реалізації Проєкту Програми ЕРАЗМУС+ Жана Моне Підтримка асоціацій «Європейський досвід формування системи продовольчої безпеки на засадах сталого розвитку сільськогосподарського землекористування» (611556-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-SUPPA).

Звіт про виконання статутних завдань та річного плану роботи за 2021 рік та план діяльності на 2022 рік рішенням колегії затверджені.

Дякуємо усім членам громадської організації за плідну роботу та бажаємо успіху у реалізації задуманого наступного року!Comments


bottom of page