top of page

Запрошуємо до участі у Міжнародній науково-практичній конференції

Громадська організація «Регіональний центр європейських освітньо-наукових ініціатив» запрошує взяти участь 20-21 січня 2022 року у Міжнародній науково-практичній конференції «Сталий розвиток сільського господарства – основа продовольчої безпеки України», організованої за підтримки Європейського виконавчого агентства з питань освіти та культури Європейської Комісії.

Мета: обговорення актуальних питань формування системи продовольчого забезпечення на засадах сталого розвитку сільськогосподарського землекористування; встановлення основних цілей трансформації системи продовольчого забезпечення в країні з метою наближення перспектив європейської інтеграції України шляхом адаптації змісту і форм організації сільського господарства до моделі сталого розвитку, що існують у країнах ЄС; розробка стратегічних напрямів продовольчого забезпечення з урахуванням європейського досвіду.

Завдання, які планується вирішити під час роботи конференції: обмін думками та пошук оптимальних варіантів вирішення проблеми; встановлення та розвиток нових контактів у сфері наукового співробітництва між навчальними закладами, науковими установами, підприємствами України та зарубіжжя; залучення молодих науковців до розробки проблеми.

Коли? 20-21 січня 2022 року

Де? На платформі ZOOM.

Цільова група: представники закладів вищої освіти, наукових установ, студенти, аспіранти та всі зацікавлені особи.

Реєстрація обов’язкова. Форма заявки для участі буде відкритою до 17 січня 2022 р. (12:00). Підтвердження щодо участі будуть надіслані учасникам на вказану е-пошту до 17 січня 2022 р. (20:00).

Форма заявки для участі у конференції: https://forms.gle/UEm1Dvn8WrQP9D2p6

Доповіді спікерів будуть розміщені на сайті організаторів конференції: http://www.efosdalgo.org.

Сертифікати про участь у конференції надаються за умови реєстрації, участі у заході та проходження фінального опитування за результатами заходу.

Мова заходу: українська, англійська (синхронний переклад забезпечується).

Контактна особа: Бабич Микола, efosdalgo@gmail.com

До зустрічі в он-лайн просторі!

З повагою, Оргкомітет конференції.

Comments


bottom of page